F TREND STRATEJİSİ EĞİTİMİ
Trading Stratejileri Eğitimi
ROBOT TRADERLARIN YÜKSELİŞİ
ALGORİTMİK TRADING NEDİR?
UDEMY Eğitimlerimiz Başlıyor
Yakında Duyurusu Yapılacaktır.
aetanalizegitim.com HAZIRLANIYOR.
EĞİTİM SİTEMİZ HAZIRLANIYOR.
Üyelik Girişi
VIOP TRADE
ALGORİTMİK TRADE
MAKALELER
ETİKET BULUTU
BIST, X30YVADE, Borsa,viop, hisse,parite, dolar, kur, temel analiz, teknik analiz, davranışsal finans, usdyvade, Hisse Senedi, Forex, Algoritmik Trading, altın, neden teknik analiz, borsa yorumu, endeks vadeli, parite, trading stratejileri eğitimi, matriks formül dili, ideal formül dili, algo trade, trade ve trader, trading stratejileri, stop loss, izsüren stop, özvarlık karlılığı, pddd, fk, teknik analiz eğitimi, temel analiz eğitimi, trading stratejileri eğitimi, yüksek frekanslı işlemler, algo robotlar, robot işlemler, indikatörler nasıl yorumlanır, hareketli ortalamalar, macd, cci, stochastic, rsi, bollinger bantları, keltner kanalı, trend kırılımları, işlem hacmi, atr,trading disiplini, system trading, portföy erimesi, risk kazanç oranı

SISTEM TRADING EGİTIMI

SİSTEM TRADİNG EĞİTİMİ

içerik:

Sistem trading, eğitimi matriks veri terminalinde explorer, indicator builder, expert advisor, system tester uygulamalarında indikatör, tarama ve sistem testi için kullanılan fonksiyonların anlatımını kapsar.

Amaç katılımcının kendi yetkinliğine uygun bir sistem, strateji oluşturmaktır. Yazılmış olan bir formülü vererek "alın bunu kullanın bu kazandıran kutsal formüldür" gibi bir yaklaşım sözkonusu değildir.

Sitede daha önce yayınladığım algoritmik trade ve system trading yazılarını okumanızı tavsiye ederim.Trading stratejisi oluşturma sürecinde kendi indikatörünüzü tanımlama. 
Hali hazırda veri terminallerinde kullanılan teknik indikatörlerin kullanım amaçlarına uygun bir şekilde strateji içerisinde kullanımı.Sistem oluşturma sürecinde optimizasyon ve curve fitting hatasına düşmemek için ana sistem mantığının anlatımı.
Repaint yapan, dipten alıp tepeden satan ama hiç bir faydası görülemeyecek olan görsel sistemler.Örnek sistemlerin incelenmesi.Manuel alım satımlar için strateji oluşturma. Bilgisayarların cebimize kadar girdiği dünyada finansal piyasaları takip kolaylaştı. Bu baş döndürücü hızın artık birçok şeyi kolaylaştırdığı bir gerçek. Fakat bu kolaylıkların yanında hayatımızı olumsuz yönde etkileyebilecek göz ardı edilmemesi gereken gelişmelerde var. Alım satım tuşuna yakın olmak, bilgi bombardımanında sağlıklı kararlar vermeyide etkilemekte.


 

KİTAP-MAKALE
ALGORİTMA
Haftalık Takvim
TWEET