Gizlilik Politikası

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

SİTE, KULLANICILAR’IN SİTE’DEN yararlanması için gerekli bilgileri saklamaktadır. Bu bilgilerin saklanmasında SİTE, ulusal ve uluslararası standartlara uygun gerekli teknik özeni göstermektedir.

fiyatneder.com sitesinin   bazı bölümlerine erişmek için gerekli olan   üye kaydını yaparken   kişisel bilgilerinizi (isim, adres,telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Üyelik kaydı gerçekleştirilirken toplanan bilgiler, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satılmamaktadır. Sözkonusu bilgiler,sadece fiyatneder.com  sitesi  ticari faaliyetlerine erişim amacıyla  kullanılabilecektir.

fiyatneder.com , e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler müşterilerin siteyi daha etkin kullanmaları için analiz edilmektedir.

Üyelerin   bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üye ulaşabilmektedir.  Bu bilgileri sadece üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Bu site, temel gizlilik ilkesi olarak müşterilerinin ve kullanıcılarının verilerine izinsiz erişimin engellenmesini belirlemiştir. Bu nedenle gerekli görülen durumlardan SİTE gizlilik ve güvenlik seviyesini arttırmak amacıyla çeşitli önlemler alabilir, kısıtlamalar uygulayabilir.

KULLANICI’lar, SİTE’yi kullanamaya başladıkları ve/veya ek olarak tanımlandığı diğer sözleşmeleri kabul ettikleri andan itibaren bu sözleşmenin hükümlerini kabul etmiş sayılırlar.

KİTAP-MAKALE
Haftalık Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam73
Toplam Ziyaret756361