Üyelik Girişi
VIOP TRADE
MAKALELER
ETİKET BULUTU
BIST, X30YVADE, Borsa,viop, hisse,parite, dolar, kur, temel analiz, teknik analiz, davranışsal finans, usdyvade, Hisse Senedi, Forex, Algoritmik Trading, altın, neden teknik analiz, borsa yorumu, endeks vadeli, parite, trading stratejileri eğitimi, matriks formül dili, ideal formül dili, algo trade, trade ve trader, trading stratejileri, stop loss, izsüren stop, özvarlık karlılığı, pddd, fk, teknik analiz eğitimi, temel analiz eğitimi, trading stratejileri eğitimi, yüksek frekanslı işlemler, algo robotlar, robot işlemler, indikatörler nasıl yorumlanır, hareketli ortalamalar, macd, cci, stochastic, rsi, bollinger bantları, keltner kanalı, trend kırılımları, işlem hacmi, atr,trading disiplini, system trading, portföy erimesi, risk kazanç oranı

Hakkımızda


Yatırım yapılacak enstrümanlar seçilirken 2 yöntem kullanılmaktadır.


1- Temel analiz.
2- Teknik analiz.

Her iki analiz yöntemindende olumlu sonuçlar alabilmek için özverili bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyorum. Zira, tecrübe edinmek için gerekli olan zaman kavramı ancak çalışma ile doldurulabilir.


Kısaca Özgeçmişim.

Mersin ili Aydıncık ilçesinde doğdum. İlk orta ve lise öğrenimimi Aydıncıkta tamamladım.  2001 yılı Adnan Menderes Üniversitesi İİBF Maliye mezunuyum. Türev araçlar ve ileri düzey lisanslarına sahibim.

2013-2018 yılları arasında Gedik Yatırım yatırım danışmanlığı ve araştırma biriminde yatırım danışmanı olarak çalıştım.

2018 aralık ayında portföy yöneticisi olarak çalışmaya başadığım Tekcevher Yatırım Holding'den mayıs 2019 tarihinde ayrıldıktan sonra piyasada kendi portföyümü yöneterek aktifolarak trading yapmaktayım.  Ayrıca,

Sitemde paylaşılan çalışmalar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.  Site içinde, temel analiz, teknik analiz, matriks formül dili, algoritmik trade, davranışsal finans üzerine teorik ve pratik bilgiler paylaşılmaktadır.

Alım satım önerisi, al-sat tavsiyesi verilmemektedir.KİTAP-MAKALE
ALGORİTMA
Haftalık Takvim
TWEET