Üyelik Girişi
VIOP TRADE
MAKALELER
ETİKET BULUTU
BIST, X30YVADE, Borsa,viop, hisse,parite, dolar, kur, temel analiz, teknik analiz, davranışsal finans, usdyvade, Hisse Senedi, Forex, Algoritmik Trading, altın, neden teknik analiz, borsa yorumu, endeks vadeli, parite, trading stratejileri eğitimi, matriks formül dili, ideal formül dili, algo trade, trade ve trader, trading stratejileri, stop loss, izsüren stop, özvarlık karlılığı, pddd, fk, teknik analiz eğitimi, temel analiz eğitimi, trading stratejileri eğitimi, yüksek frekanslı işlemler, algo robotlar, robot işlemler, indikatörler nasıl yorumlanır, hareketli ortalamalar, macd, cci, stochastic, rsi, bollinger bantları, keltner kanalı, trend kırılımları, işlem hacmi, atr,trading disiplini, system trading, portföy erimesi, risk kazanç oranı

TREND TAKİBİ-2-

TREND TAKİBİ -2-

Daha önce paylaştığım bir indikatör formülü vardı o formüldeki tek çizginin yanına bir tane daha ekleyince aşağıdaki şekilde birşey ortaya çıktı. Faydası? Çizginin bir tanesi kısa periyotlu diğeri yüksek periyotlu. Kısa periyotlu 10 yüksek periyotlu 100 değerine sahip. İsteğe göre değiştirilebilir. Formülü direk yapıştırdığım zaman matrikse alındığında parantez hatası veriyor, bazı kısımlarınıda sitenin yapıştırmadığını gördüm o yüzden foto şeklinde koymak zorunda kaldım. 

Formülü word olarak indirmek için TIKLAYINIZ


Grafik üzerinde yukarıdaki gibi görüntü oluşuyor. Vıop için uygulanabileceği gibi hissede yatırım vadesine göre periyotlar değiştirilebilir.


Ali Erkan Tanacıoğlu


KİTAP-MAKALE
ALGORİTMA
Haftalık Takvim
TWEET