F TREND STRATEJİSİ EĞİTİMİ
Trading Stratejileri Eğitimi
ROBOT TRADERLARIN YÜKSELİŞİ
ALGORİTMİK TRADING NEDİR?
UDEMY Eğitimlerimiz Başlıyor
Yakında Duyurusu Yapılacaktır.
aetanalizegitim.com HAZIRLANIYOR.
EĞİTİM SİTEMİZ HAZIRLANIYOR.
Üyelik Girişi
VIOP TRADE
ALGORİTMİK TRADE
MAKALELER
ETİKET BULUTU
BIST, X30YVADE, Borsa,viop, hisse,parite, dolar, kur, temel analiz, teknik analiz, davranışsal finans, usdyvade, Hisse Senedi, Forex, Algoritmik Trading, altın, neden teknik analiz, borsa yorumu, endeks vadeli, parite, trading stratejileri eğitimi, matriks formül dili, ideal formül dili, algo trade, trade ve trader, trading stratejileri, stop loss, izsüren stop, özvarlık karlılığı, pddd, fk, teknik analiz eğitimi, temel analiz eğitimi, trading stratejileri eğitimi, yüksek frekanslı işlemler, algo robotlar, robot işlemler, indikatörler nasıl yorumlanır, hareketli ortalamalar, macd, cci, stochastic, rsi, bollinger bantları, keltner kanalı, trend kırılımları, işlem hacmi, atr,trading disiplini, system trading, portföy erimesi, risk kazanç oranı
Dolar/TL
Dolar/TL gün içinde 2.3152 ve 2.3282 arasında dalgalanarak günü 2.3190 seviyesinden kapattı. Teknik olarak kısa vadede destek 2.3150 ve direnç 2.3280 seviyelerinde bulunmaktadır. Bu sabah günlük grafikte 21 periyotluk üssel hareketli ortalaması üzerinde seyreden kurda, gün içi al sat stratejisi olarak; short pozisyon için 2.3150 seviyesi aşağı kırılınca 2.3180’e stop konularak 2.3090 seviyesi takip edilebilir, long pozisyon için 2.3230 yukarı kırılması halinde 2.3190’a stop konularak 2.3280 seviyesi hedef olarak belirlenebilir. Saatlik grafikte RSI kendi ortalaması üzerinde yukarı yönlü seyretmektedir. MACD sıfır seviyesi altında triggerini yukarı kırarak al sinyali üretmektedir. Bugün Türkiye Tüketici Güveni ve ABD’den zincir mağaza satışları, tüketici şartları, takip edilecek veriler arasında bulunmaktadır. 
Burada verilmiş olan fiyat seviyeleri teknik analiz kriterlerine göre belirlenmiş olup, al sat tavsiyesi içermez.

Ali Erkan TANACIOĞLU


---------------------------------------------------------------------------------------------


“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. 

Burada yer alan değerlendirmeler, yorum ve  kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. 

Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”
  
808 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
KİTAP-MAKALE
ALGORİTMA
Haftalık Takvim
TWEET